CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
12.06.2013

Першого літнього дня в Києві на Хрещатику було святково і гамірно. І не тільки тому, що столиця відзначала дитяче свято, а й тому, що в Національному центрі ділового і культурного співробітництва "Український дім" вирували справжні італійські пристрасті…

Головним партнером "Італійських днів—2013" виступив UniCredit Bank, партнерами — Союз Торгово-промислових палат Італії, Агентство з туризму Італії, Міністерство економічного розвитку Італії, Посольство України в Італії, українська авіакомпанія "МАУ", італійські автомобільні марки "Ferrari", "Iveco", "Maserati". Коментуючи участь UniCredit Bank в "Італійських днях в Україні—2013" начальник Департаменту міжнародних клієнтів UniCredit Bank Роберто Поляк наголосив: — Ми дуже раді об’єднати зусилля з Італійським посольством і Торгово-промисловою палатою Італії в Україні та виступити спонсором такої важливої події, як "Італійські дні в Україні".

UniCreditBank, мережа якого налічує понад 400 відділень, — це своєрідний міст в економічних відносинах між нашими країнами. Понад 10 років наша компанія присутня на території України. Ми — четвертий за величиною банк в Україні й перший — в Італії. Відтак, хочемо бути посередником між тими, хто підтримує позитивні процеси в економіці України, впливати на розвиток як українського, так і італійського бізнесу, контролюючи процеси імпортно-експортних операцій завдяки розгалуженій мережі наших представництв в Італії та Україні…

Источник: Вечерняя Полтава
Дата: 12.06.2013

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Интернет-банкинг
Физическим лицам
Юридическим лицам
Отделения и банкоматы
Контакты
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Поддержка

Звонки со стационарных и мобильных телефонов в пределах Украины бесплатны.

Номер для звонков с мобильного в пределах Украины для абонетов Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарификация согласно тарифных планов абонента.

Сallback для звонков с мобильного.

Звонки в пределах Украины и международные звонки согласно стандартным тарифам.

Курсы применяются в дату фактического списания средств со счета и являются приближенными к курсу банка при блокировании необходимой суммы на момент совершения операции.
Сначала указана валюта карточного счета, далее - валюта расчетов с платежной системой
Оценка качества обслуживания

Обратная связь

Возникли вопросы, предложения, замечания?

Мы ценим сотрудничество с Вами. Для того чтобы поделиться своими предложениями, замечаниями, задать вопрос, пожалуйста, заполните форму обратной связи, приведенную ниже или позвоните в Контакт-центр АО "Укрсоцбанк" по номеру 0 800 5000 20 (звонки со стационарных телефонов в пределах Украины бесплатные).

Я хочу получать информацию о новых услугах Банка, акциях и розыгрышах.

Поля обязательны к заполнению