CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Поддержка Печать Добавить в избранное

Год будет достаточно спокойным, даже предвидится рост: прогноз банкира

25.01.2013

Голова Правління ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, Борис Тимонькін дав прогноз розвитку ситуації на банківському ринку в 2013 році.

Так, відомий банкір відзначив, що не бачить якихось суто галузевих проблем, які можуть виникнути в цьому році. «Головна загроза для банків - це наша судова і правоохоронна система. Банки в Україні не захищені, відбирання в них грошей вважається нормальним явищем. Кредитний договір в будь-який момент може бути визнаний недійсним. Рівень ділової моралі в суспільстві низький. Якщо банк намагається стягнути борг або заставне майно, ніхто не стає на його бік. Це головна причина відходу іноземних банків. Вони готові брати на себе економічні ризики, але не хочуть працювати в країні без правил, - сказав Б.В. Тимонькін. - Україну більше не розглядають як місце для довгострокових інвестицій і щасливого життя. Скоріше як зону для дикого полювання. «Настріляв» грошей - вивів».

На запитання, чи продовжать іноземні банки йти з України, банкір відповів: «Думаю, ті, хто хотів піти, про це вже заявили». Прогнозуючи розвиток ситуації на банківському ринку в 2013 році, Борис Владиславович Тимонькін заявив: «Рік буде досить спокійним. Навіть передбачається деяке зростання ». Банкір зазначив, що саме ліквідність на 90% визначає працездатність банківської системи в Україні: «Хто має право розраховувати на фінансову підтримку, неважливо, від НБУ або акціонерів, той може бути впевненим у завтрашньому дні».

Источник: “Вестник НБУ” №12
Дата: 25.01.2013

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Интернет-банкинг
Физическим лицам
Юридическим лицам
Отделения и банкоматы
Контакты
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Поддержка

Звонки со стационарных и мобильных телефонов в пределах Украины бесплатны.

Номер для звонков с мобильного в пределах Украины для абонетов Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарификация согласно тарифных планов абонента.

Сallback для звонков с мобильного.

Звонки в пределах Украины и международные звонки согласно стандартным тарифам.

Курсы применяются в дату фактического списания средств со счета и являются приближенными к курсу банка при блокировании необходимой суммы на момент совершения операции.
Сначала указана валюта карточного счета, далее - валюта расчетов с платежной системой
Оценка качества обслуживания

Обратная связь

Возникли вопросы, предложения, замечания?

Мы ценим сотрудничество с Вами. Для того чтобы поделиться своими предложениями, замечаниями, задать вопрос, пожалуйста, заполните форму обратной связи, приведенную ниже или позвоните в Контакт-центр АО "Укрсоцбанк" по номеру 0 800 5000 20 (звонки со стационарных телефонов в пределах Украины бесплатные).

Я хочу получать информацию о новых услугах Банка, акциях и розыгрышах.

Поля обязательны к заполнению