CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Поддержка Печать Добавить в избранное

Перспективы сотрудничества украины с международными финансовыми организациями: позиция банкира

22.01.2013

Голова Правління ПАТ “Укрсоцбанк”, UniCredit Bank™, Б.В. Тимонькін, висловився у підтримку необхідності співпраці України з міжнародними фінансовими організаціями.

Зокрема, відомий банкір заявив: “Увесь цивілізований світ дивиться на Україну через призму співпраці з міжнародними фінансовими організаціями. Ділова репутація нашої держави безпосередньо пов’язана з рівнем діалогу з МВФ та Світовим банком”.

Звісно, формат співпраці з подібними організаціями дуже часто в суспільстві викликає не такі позитивні відгуки, адже перед державою постають певні зобов’язання та необхідність виконувати подекуди непопулярні рекомендації останніх. Проте, голова ПАТ “Укрсоцбанк”, UniCredit Bank ™, впевнений, що це чи не єдиний курс до стабільної перспективи розвитку. “Це унікальна ситуація, коли є нагода отримати кредит за найнижчими відсотковими ставками. При цьому кредитори вимагають абсолютно необхідних, хоч і непопулярних дій для оздоровлення економіки”, - заявив Борис Владиславович Тимонькін.

Більше того, на думку банкіра, ще одним показником стабільності та готовності держави бути надійним бізнес партнером в конкурентному та глобалізованому світі є перехід банківської системи держави на Міжнародні стандарти фінансової звітності у повному обсязі. “МСФЗ – це необхідна складова функціонування сучасного банку. Коли установа її запроваджує, її менеджмент дивиться на систему фінансів через такі ж окуляри, як і весь світ. Це важливо, адже вітчизняна фінансова система є складовою глобальної, якщо ми прагнемо бути на належному рівні, маємо працювати за стандартами МСФЗ”, - сказав Б.В. Тимонькін.

Источник: “Вестник НБУ” №12
Дата: 22.01.2013

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Интернет-банкинг
Физическим лицам
Юридическим лицам
Отделения и банкоматы
Контакты
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Поддержка

Звонки со стационарных и мобильных телефонов в пределах Украины бесплатны.

Номер для звонков с мобильного в пределах Украины для абонетов Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарификация согласно тарифных планов абонента.

Сallback для звонков с мобильного.

Звонки в пределах Украины и международные звонки согласно стандартным тарифам.

Курсы применяются в дату фактического списания средств со счета и являются приближенными к курсу банка при блокировании необходимой суммы на момент совершения операции.
Сначала указана валюта карточного счета, далее - валюта расчетов с платежной системой
Оценка качества обслуживания

Обратная связь

Возникли вопросы, предложения, замечания?

Мы ценим сотрудничество с Вами. Для того чтобы поделиться своими предложениями, замечаниями, задать вопрос, пожалуйста, заполните форму обратной связи, приведенную ниже или позвоните в Контакт-центр АО "Укрсоцбанк" по номеру 0 800 5000 20 (звонки со стационарных телефонов в пределах Украины бесплатные).

Я хочу получать информацию о новых услугах Банка, акциях и розыгрышах.

Поля обязательны к заполнению