CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Поддержка Печать Добавить в избранное

На распутье: финансовая система отошла от удара, но проблемы еще остаются

17.01.2013

Борис Тимонькін, голова Правління ПАТ “Укрсоцбанк”, UniCredit Bank™, характеризуючи сучасний стан банківської системи після економічної кризи 2008-2009 років, заявив, що хоча система і відійшла від удару, проте все ще залишаються певні проблеми, які потребують негайного вирішення.

В плані зовнішньоекономічних відносин банкір вважає, що система “з честю вийшла з кризи”, адже загальна зовнішня заборгованість була скорочена майже вполовину та наразі продовжує зменшуватись, знаковим є і той факт, що “не було жодного дефолту за зовнішніми боргами”.

Одним з основних уроків фінансової кризи відомий банкір вважає недосконалість депозитних договорів, а саме їхню строковість. Наразі, Б.В. Тимонькін вбачає основну проблему у відсутності рішення на законодавчому рівні про те, “щоб депозит був по-справжньому строковим, тобто сторони повинні усвідомлювати свою відповідальність одна перед одною”. “Відповідно до депозитної угоди сторонам потрібно надавати право на дострокове повернення коштів, але це має бути право, а не обов’язок”, - заявив банкір.

Іншою нагальною проблемою, на думку Б.В. Тимонькіна, є наявність корупції в судовій системі та недостатні міри карної відповідальності за шахрайство. Зокрема, банкір запевнив, що наразі іде робота над пропозиціями змін до Кримінального кодексу. “Для всього суспільства, оздоровлення економічної системи і належного функціонування банківського сектору вкрай необхідний об’єктивний, кваліфікований і неупереджений суд”, - заявив пан Тимонькін.

Источник: “Вестник НБУ” №12
Дата: 17.01.2013

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Интернет-банкинг
Физическим лицам
Юридическим лицам
Отделения и банкоматы
Контакты
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Поддержка

Звонки со стационарных и мобильных телефонов в пределах Украины бесплатны.

Номер для звонков с мобильного в пределах Украины для абонетов Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарификация согласно тарифных планов абонента.

Сallback для звонков с мобильного.

Звонки в пределах Украины и международные звонки согласно стандартным тарифам.

Курсы применяются в дату фактического списания средств со счета и являются приближенными к курсу банка при блокировании необходимой суммы на момент совершения операции.
Сначала указана валюта карточного счета, далее - валюта расчетов с платежной системой
Оценка качества обслуживания

Обратная связь

Возникли вопросы, предложения, замечания?

Мы ценим сотрудничество с Вами. Для того чтобы поделиться своими предложениями, замечаниями, задать вопрос, пожалуйста, заполните форму обратной связи, приведенную ниже или позвоните в Контакт-центр АО "Укрсоцбанк" по номеру 0 800 5000 20 (звонки со стационарных телефонов в пределах Украины бесплатные).

Я хочу получать информацию о новых услугах Банка, акциях и розыгрышах.

Поля обязательны к заполнению