CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Поддержка Печать Добавить в избранное

Рынок наличных и безналичных расчетов, проблемы и перспективы, - позиция банкира

14.01.2013

Ринок платіжних карток на сьогодні є доволі насиченим. Більшість громадян, серед яких і державні службовці, і співробітники компаній різного рівня, і малі та середні підприємці користуються банківськими платіжними, кредитними та соціальними картками. Більше того, в країні існує ціла низка технічного та програмного забезпечення для здійснення безготівкових розрахунків громадянами.

Б.В. Тимонькін, голова Правління ПАТ “Укрсоцбанк”, який працює під торговою маркою UniCredit Bank, характеризуючи ринок готівкових та безготівкових розрахунків так висловився стосовно ситуації: “Необхідно стимулювати встановлення POS-терміналів, використовувати європейський досвід. Наприклад, в Італії максимальна сума розрахунку в готівці становить 1 тисячу євро, всі інші здійснюються в безготівковій формі. Враховуючи те, що на внутрішньому ринку рівень цін на більшість товарів близький до світових, доцільно було б запровадити максимальну суму розрахунку в готівці в Україні розміром в 10 тис. гривень. Ми знаємо, що пересічний громадянин не сплачує щодня по декілька платежів на суму понад 10 тис. гривень, отже, для більшості це обмеження взагалі не становитиме жодних проблем”.

Проте, на думку відомого банкіра, Б.В. Тимонькіна, значна кількість суб’єктів ринку прагне працювати лише з готівкою задля мінімізації обсягів сплачуваних податків. “Відомо, що близько 300 вітчизняних компаній на 90% наповнюють бюджет держави. Середній і малий бізнес працює здебільшого на себе, але ж за річного обороту до 1 млн. грн. сплачувати за рік податок у розмірі 3 000 грн. – це просто несерйозно”.

Крім того, нещодавно Національний банк України оголосив про наміри створити національну платіжну систему, що викликало певний резонанс в банківському секторі держави, адже деякі учасники ринку вважають ідею такої системи неконкурентоспроможною. Проте Б.В. Тимонькін, голова Правління ПАТ “Укрсоцбанк”, який працює під торговою маркою UniCredit Bank, запевняє : “Регулятор в такому разі буде монополістом, але позитивним. У мене немає застережень щодо того, що такий монополізм на ринку безготівкових розрахунків призведе до негативних наслідків”.

Источник: “Вестник НБУ” №12
Дата: 14.01.2013

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Интернет-банкинг
Физическим лицам
Юридическим лицам
Отделения и банкоматы
Контакты
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Поддержка

Звонки со стационарных и мобильных телефонов в пределах Украины бесплатны.

Номер для звонков с мобильного в пределах Украины для абонетов Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарификация согласно тарифных планов абонента.

Сallback для звонков с мобильного.

Звонки в пределах Украины и международные звонки согласно стандартным тарифам.

Курсы применяются в дату фактического списания средств со счета и являются приближенными к курсу банка при блокировании необходимой суммы на момент совершения операции.
Сначала указана валюта карточного счета, далее - валюта расчетов с платежной системой
Оценка качества обслуживания

Обратная связь

Возникли вопросы, предложения, замечания?

Мы ценим сотрудничество с Вами. Для того чтобы поделиться своими предложениями, замечаниями, задать вопрос, пожалуйста, заполните форму обратной связи, приведенную ниже или позвоните в Контакт-центр АО "Укрсоцбанк" по номеру 0 800 5000 20 (звонки со стационарных телефонов в пределах Украины бесплатные).

Я хочу получать информацию о новых услугах Банка, акциях и розыгрышах.

Поля обязательны к заполнению