CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Поддержка Печать Добавить в избранное

Борис Тимонькин: конкурентные условия функционирования и позиция акционеров банка – основные составляющие его успеха

11.01.2013

Борис Тимонькін, голова Правління ПАТ “Укрсоцбанк”, UniCredit Bank™, в інтерв’ю журналу “Вісник Національного банку України” назвав принципові складові успіху банку.

“До ПАТ "Укрсоцбанк" я прийшов працювати в 2001 році, - розповідає банкір. - Принципово важливою для розвитку на перспективу була позиція акціонерів. Вони не мали на меті кредитувати власний бізнес. Акцент був на позиціонуванні на відкритому ринку. Якщо запити щодо надання кредиту не відповідали ринковим вимогам, ми відмовляли. Конкурентні умови функціонування банку – основна запорука його успіху. Позиція акціонерів – це також принципова складова успішності банку, адже ми знаємо про проблеми багатьох українських банків, які в кризових умовах зазнали значних втрат. Якщо акціонери насамперед дбають про власті інтереси, витрачають кошти банку на свій бізнес, така установа не матиме перспективи. Це найбільший ризик, і керівники банків, які підпорядковуються акціонерам, фактично не можуть стати на заваді цьому”.

Говорячи про конкуренцію на банківському ринку, Борис Тимонькін зазначив: “Пріоритетними для вітчизняного ринку є кредитування фізичних осіб та експортерів, фінансовий стан яких нині стабільний. Банки конкурують між собою за таких клієнтів ставками, умовами та сумами кредитів, за рахунок цього ринок розвивається, стає дедалі ефективнішим”.

Борис Тимонькін відзначив, що результатом прагнення розвивати банківський бізнес на сучасному європейському рівні є також інновації, які впроваджують у ПАТ “Укрсоцбанк”.

Источник: “Вестник НБУ” №12
Дата: 11.01.2013

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Интернет-банкинг
Физическим лицам
Юридическим лицам
Отделения и банкоматы
Контакты
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Поддержка

Звонки со стационарных и мобильных телефонов в пределах Украины бесплатны.

Номер для звонков с мобильного в пределах Украины для абонетов Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарификация согласно тарифных планов абонента.

Сallback для звонков с мобильного.

Звонки в пределах Украины и международные звонки согласно стандартным тарифам.

Курсы применяются в дату фактического списания средств со счета и являются приближенными к курсу банка при блокировании необходимой суммы на момент совершения операции.
Сначала указана валюта карточного счета, далее - валюта расчетов с платежной системой
Оценка качества обслуживания

Обратная связь

Возникли вопросы, предложения, замечания?

Мы ценим сотрудничество с Вами. Для того чтобы поделиться своими предложениями, замечаниями, задать вопрос, пожалуйста, заполните форму обратной связи, приведенную ниже или позвоните в Контакт-центр АО "Укрсоцбанк" по номеру 0 800 5000 20 (звонки со стационарных телефонов в пределах Украины бесплатные).

Я хочу получать информацию о новых услугах Банка, акциях и розыгрышах.

Поля обязательны к заполнению