CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Поддержка Печать Добавить в избранное

Инновации – это результат стремлений развивать банковский бизнес на современном европейском уровне, - Борис Тимонькин

10.01.2013

Борис Тимонькін, голова Правління ПАТ “Укрсоцбанк”, UniCredit Bank™, в інтерв’ю журналу “Вісник Національного банку України” відповів на запитання журналіста, завдяки чому очолюваному ним банку впродовж багатьох років вдається залишатися локомотивом інновацій у секторі.

“Сьогодні ПАТ “Укрсоцбанк” є складовою частиною європейської банківської групи UniCredit, - розповідає банкір. - Ми працюємо на рівні світових стандартів, враховуючи специфіку вітчизняного ринку. Часто робити це буває дуже нелегко. Наприклад, коли банк переходив на новітню комп’ютерну систему, ми провели колосальну роботу. За стандартами групи для банку такого класу і такої країни необхідно було запровадити цю систему. Ми зробили її, незважаючи на всю складність імплементації”.

На думку голови Правління, у сфері технологій українські банки можуть і повинні успішно конкурувати з потужними іноземними. “Рівень IT-технологій в Україні високий, тому банкам немає сенсу купувати готові іноземні продукти «у коробках». Адже здебільшого це застарілі рішення, які необхідно переробляти під конкретну установу з урахуванням специфіки місцевого фінансового ринку, при цьому обсяг кастомізації в результаті буде величезний, - зауважує банкір. – Для цього є необхідний потенціал, ми можемо розробляти і впроваджувати банківські технологічні продукти значно дешевше й ефективніше. Це дуже важлива конкурентна перевага”.

Источник: “Вестник НБУ” №12
Дата: 10.01.2013

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Интернет-банкинг
Физическим лицам
Юридическим лицам
Отделения и банкоматы
Контакты
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Поддержка

Звонки со стационарных и мобильных телефонов в пределах Украины бесплатны.

Номер для звонков с мобильного в пределах Украины для абонетов Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарификация согласно тарифных планов абонента.

Сallback для звонков с мобильного.

Звонки в пределах Украины и международные звонки согласно стандартным тарифам.

Курсы применяются в дату фактического списания средств со счета и являются приближенными к курсу банка при блокировании необходимой суммы на момент совершения операции.
Сначала указана валюта карточного счета, далее - валюта расчетов с платежной системой
Оценка качества обслуживания

Обратная связь

Возникли вопросы, предложения, замечания?

Мы ценим сотрудничество с Вами. Для того чтобы поделиться своими предложениями, замечаниями, задать вопрос, пожалуйста, заполните форму обратной связи, приведенную ниже или позвоните в Контакт-центр АО "Укрсоцбанк" по номеру 0 800 5000 20 (звонки со стационарных телефонов в пределах Украины бесплатные).

Я хочу получать информацию о новых услугах Банка, акциях и розыгрышах.

Поля обязательны к заполнению