CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Поддержка Печать Добавить в избранное

Потребительское кредитование демонстрирует позитивную динамику

30.10.2012

Причини успіху - короткі терміни і лояльність клієнтів до вартості позики За інформацією НБУ, залишки за кредитами в національній валюті, надані фізичним особам, збільшилися на 1,8%, а з початку року — на 12,6 %. Протягом вересня відбулося зниження відсоткових ставок майже в усіх сегментах грошово-кредитного ринку, повідомляє регулятор. Чи свідчать такі статистичні дані про відродження кредитування населення? Відповідь на це питання "Хрещатик" дізнавався безпосередньо у представників фінансових установ.

<…>

Ставки залишаються високими

За словами фахівців, рівень ставок за кредитами залежить від продукту, ринкової ситуації, що впливає на вартість ресурсів, та стратегії кожного окремого банку. Наразі іншим важливим фактором стала макроекономічна ситуація як у країні, так і у світі. На сьогодні ставка за іпотечними кредитами знаходиться у діапазоні 20-22%, за готівковими кредитами - 50-80%. За автокредитами ставки, в основному, залежать від терміну кредитування, розміру початкового внеску, партнерської програми. Через широкий спектр відсоткових ставок на роздрібні продукти банкіри радять клієнтам ретельно обирати продукт і рахувати загальні витрати, а не тільки розмір ставки.

<…>

Крім того, оскільки відсоткові ставки зараз у більшості банків плаваючі, вартість кредитів також залежать від депозитних ставок. "Плаваюча ставка складається з двох частин: базової складової (показує середнє значення депозитних ставок) і плаваючої складової (маржа банку)",— пояснює начальник управління заможних клієнтів ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank Ольга Шостак.

<…>

Источник: Хрещатик №152
Дата: 30.10.2012

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Интернет-банкинг
Физическим лицам
Юридическим лицам
Отделения и банкоматы
Контакты
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Поддержка

Звонки со стационарных и мобильных телефонов в пределах Украины бесплатны.

Номер для звонков с мобильного в пределах Украины для абонетов Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарификация согласно тарифных планов абонента.

Сallback для звонков с мобильного.

Звонки в пределах Украины и международные звонки согласно стандартным тарифам.

Курсы применяются в дату фактического списания средств со счета и являются приближенными к курсу банка при блокировании необходимой суммы на момент совершения операции.
Сначала указана валюта карточного счета, далее - валюта расчетов с платежной системой
Оценка качества обслуживания

Обратная связь

Возникли вопросы, предложения, замечания?

Мы ценим сотрудничество с Вами. Для того чтобы поделиться своими предложениями, замечаниями, задать вопрос, пожалуйста, заполните форму обратной связи, приведенную ниже или позвоните в Контакт-центр АО "Укрсоцбанк" по номеру 0 800 5000 20 (звонки со стационарных телефонов в пределах Украины бесплатные).

Я хочу получать информацию о новых услугах Банка, акциях и розыгрышах.

Поля обязательны к заполнению