CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Поддержка Печать Добавить в избранное

На пути к безналичному раю

07.08.2012

ГРОШІ. Нацбанк і комерційні фінустанови лобіюють ухвалення закону, що обмежує розрахунки живими грошима. Україна почала крокувати до цивілізації — «боротися» із масовим засиллям паперових грошей і готівкових розрахунків, що стали у нас своєрідною нормою життя. В Україні готівкою розраховуються у 80% випадків, тоді як на Заході — лише в 10 — 20%. 4 липня Верховна Рада України ухвалила у першому читанні законопроект № 10656 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо функціонування платіжних систем та розвитку безготівкових розрахунків)». Його автором є Нацбанк.

<…>

Голова правління Укрсоцбанку Борис Тимонькін дивиться на проблему ширше. «Справді, банкам не вистачає ресурсів саме для кредитування, — каже він. — Тоді ми говоримо, хай Нацбанк надрукує гроші. Але він не займається цим уже 15 років. Він може купити валюту і таким чином віддати гривню, якщо більше купує валюти з ринку, ніж продає. Або надати рефінансування банкам. Уявіть, якби лише половину з 200 млрд грн повернути в банки, як змінилась би ситуація», — мріє Б. Тимонькін. (Слід сказати, що населення, яке тримає вдома чимало грошей, так не довіряє банкам, що не «кинеться» туди і надалі з метою депозитного «зберігання» — Авт.). На його думку, зараз в нашій країні фактично 10% бізнесу працює повністю легально (як правило, всі ці компанії давно розраховуються «безготівково» і сплачують чесно податки), а 90% — використовує у розрахунках готівку. Чимало з цих підприємств сплачують податки не в повному обсязі. Так, великі готівкові обіги завжди були чудовим підгрунтям для нечесного ведення бізнесу та корупції.

<…>

Источник: Урядовий Кур'єр № 140

Дата: 07.08.2012

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Интернет-банкинг
Физическим лицам
Юридическим лицам
Отделения и банкоматы
Контакты
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Поддержка

Звонки со стационарных и мобильных телефонов в пределах Украины бесплатны.

Номер для звонков с мобильного в пределах Украины для абонетов Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарификация согласно тарифных планов абонента.

Сallback для звонков с мобильного.

Звонки в пределах Украины и международные звонки согласно стандартным тарифам.

Курсы применяются в дату фактического списания средств со счета и являются приближенными к курсу банка при блокировании необходимой суммы на момент совершения операции.
Сначала указана валюта карточного счета, далее - валюта расчетов с платежной системой
Оценка качества обслуживания

Обратная связь

Возникли вопросы, предложения, замечания?

Мы ценим сотрудничество с Вами. Для того чтобы поделиться своими предложениями, замечаниями, задать вопрос, пожалуйста, заполните форму обратной связи, приведенную ниже или позвоните в Контакт-центр АО "Укрсоцбанк" по номеру 0 800 5000 20 (звонки со стационарных телефонов в пределах Украины бесплатные).

Я хочу получать информацию о новых услугах Банка, акциях и розыгрышах.

Поля обязательны к заполнению