CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Поддержка Печать Добавить в избранное

Начать собственное дело по «раскрученным» брендом стало дешевле

08.06.2012

Фінанси та бізнес — це небезпечні води, в яких ненажерливі акули ходять колами в пошуках жертви. У цій грі вижити дуже нелегко. Не кожен може знайти ключ до сили та влади. Ви себе відчуваєте зовсім не акулою, а лише беззахисною рибкою? Ви давно мрієте вирватися з цієї ситуації? Вам набридло нічого не вирішувати та працювати на когось? Остаточно прийняти рішення про власну справу — це великий та важливий крок. Більшість беззаперечно вважає, що найкраща робота — працювати на себе.

Якщо рішення прийняте, для початку необхідно розробити бізнес-ідею, концепцію та провести дослідження щодо її актуальності на ринку та чи буде вона користуватися попитом. Від бізнес-ідеї залежить подальша доля Ваших починань.

На цьому етапі Ви можете обрати: розвиватися самостійно «з нуля» або, використовуючи перевірену стратегію успішної та досвідченої компанії, відкрити свою точку на умовах франчайзингу. Це досить зручний спосіб для старту на підприємницькій арені. Суть франчайзингу полягає в тому, що укладається договір з відомою торговою маркою, за яким фірма — франчайзер надає Вам комплекс виключних прав користуватися своїми технологіями ведення бізнесу, «розкрученим» товарним знаком, своїми ліцензіями. Крім того, такий договір дає можливість отримати всі вигоди від широкої рекламної діяльності франчайзера.

Одним з ключових понять в системі франчайзингових відносин є франшиза (франчайзинговий пакет). Під ним мається на увазі повна бізнес-система, включаючи посібники по веденню робіт, програмне забезпечення, документацію та інші матеріали, яку франчайзер передає франчайзі. Наявність франшизи дозволяє останньому працювати достатньо ефективно, навіть при відсутності попереднього досвіду та знань в певній сфері бізнесу.

При цьому франчайзеру таке партнерство теж корисне. Він отримує можливість розширити свій бізнес на нових ринках, наблизитися до споживача, звільняється від необхідності оперативного управління, оскільки основна відповідальність за успіх бізнесу все ж лягає на плечі франчайзі. Крім того, він зменшує ризик загибелі власного капіталу і навіть отримує додаткові прибутки за рахунок виплат франчайзі.

Обираючи франчайзинг, Ви обираєте перевірену бізнес-модель, яка дозволить Вам якнайшвидше почати заробляти гроші. Це швидкий та ефективний початок власної справи на основі працюючого бізнесу, який приносить гарний прибуток. Бізнес франчайзера завжди має певний перевірений ринок споживачів і цінну репутацію. Після того, як бізнес своїм успіхом довів свою життєздатність, засновники бажають розвивати цю справу та продають франшизу.

У випадку, якщо готівкові кошти обмежені, можна спробувати пошукати фінансування в банках. Але виявляється, що отримати банківський кредит на «Start-uр» бізнесу — нелегке завдання, особливо в нинішній непростий період. За словами куратора проекту фінансування франчайзингу UniCredit Bank™ (ПАТ «Укрсоцбанк») Наталії Офіцерової, така ситуація характерна для всього сегменту малого та середнього бізнесу. Підприємцям-початківцям значно складніше ніж потенційним франчайзі, отримати гроші на відкриття справи. Як правило, банки з великою обережністю кредитують бізнес на старті тому, що надто високі ризики. Однак, у такому ви¬падку, кредитні ставки банків можуть досягати 25% річних і вище.

ПАТ «Укрсоцбанк», що працює під торговою маркою UniCredit Bank, розуміючи, що для багатьох українських підприємців така ставка за кредитом є непосильною та неприйнятною, підписав договір про співпрацю з Українським Фондом Підтримки Підприємництва. Метою спільної діяльності є розвиток франчайзингу в Україні шляхом забезпечення доступу позичальників (потенційних франчайзі) до більш дешевих кредитних коштів, зменшення фінансового навантаження протягом строку реалізації ними проектів та залучення додаткових обсягів кредитних ресурсів UniCredit Bank™ та Фонду.

«ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™, — перший та єдиний, на сьогоднішній день банк в Україні, що розвиває та кредитує франчайзинг як спеціалізований вид діяльності, за що в 2010 році і був нагороджений Премією «Український фінансовий олімп» в номінації «Новий фінансовий продукт». Але ми не зупинилися на досягнутому і зробили не менш важливий крок для наших клієнтів.

У рамках програми кредитування «Партнерство-Франчайзинг», відповідно угоди про співробітництво, розроблено та розпочато впровадження пілотного проекту держпідтримки розвитку франчайзингу в Україні. UniCredit Bank™ пропонує програму кредитування, яка дозволяє зменшити реальну ставку кредиту в середньому на 5%. Пілот впроваджено до жовтня 2012 року», — зазначила куратор проекту фінансування франчайзингу Наталія Офіцерова.

«Ми вважаємо розвиток франчайзингу в Україні доволі перспективним і бачимо низку його переваг, які можуть внести позитивні зрушення в розвиток малого та середнього бізнесу в цілому. По-перше, розробка конкурентоспроможної франшизи вимагає від її власника (франчайзера) ретельного опрацювання та апробації, бізнес-планування її розвитку на достатньо тривалий строк. Це підвищує якісні і кількісні характеристики конкретного бізнесу. По-друге, франчайзинг є тим інструментом, який дозволить українським підприємцям використовувати більш досконалі бізнес-системи та «ноу-хау», що збільшить частку суб'єкти? підприємництва з позитивним досвідом ведення бізнесу.

Зрештою, ми переконані, що розвиток франчайзингу в Україні буде все більше стимулювати вітчизняних підприємців до розробки власних франшиз, які вони зможуть в подальшому запропонувати до продажу не тільки на вітчизняному, а й міжнародному ринках.» — заявила Голова Українського Фонду Підтримки Підприємництва Любов Стасів. За статистикою серед підприємців, що починають займатися власною справою, більше всього виживають саме ті, що обрали франчайзинг. Тому для Банку цей ризик виправданий. Франчайзинг дає змогу підприємцю розвиватися швидше, ніж будь-яка інша система, в цьому його значний привілей. Франчайзинг — перевірена система розвитку, і ніяка інша система не може з нею змагатися щодо ефективності.

Відповідно до умов програми на держпідтримку можуть розраховувати юридичні особи (в тому числі ФО-П), які в змозі надати ліквідну заставу або гарантії повернення кредитних коштів. У такому випадку фінансування можуть отримати проекти від 100 тис. грн. до 1 млн. грн.

Строк участі Українського Фонду Підтримки Під¬приємництва в спільному кредитуванні проекту одного Позичальника встановлюється на три роки, пролонгація розглядається по заяві позичальника.

Рішення про видачу кредиту приймає UniCredit Bank™, ПАТ «Укрсоцбанк», спільно з УФПП, але за рекомендаціями Банку залучаються фінанси держпідтримки. Відповідно, Банк має право затребувати до розгляду будь-які документи, що підтверджують платоспроможність позичальника та вартість франчайзингового проекту, а після рішення Банку копії всіх документів надаються Фонду. Банк розглядає кожного підприємця індивідуально.

В умовах, коли кредит на купівлю привабливої франшизи став доступнішим, відоме франчайзингове гасло ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™, «Навіщо вигадувати велосипед? Ми пропонуємо кредитування франчайзингу», як і раніше, зберігає свою актуальність.

ПАТ «Укрсоцбанк»: Ліцензія НБУ№ 5 від 5.10.2011 р. ЮніКредит Банк

Источник: Коммерсантъ - Украина № 89
Дата: 08.06.2012

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Интернет-банкинг
Физическим лицам
Юридическим лицам
Отделения и банкоматы
Контакты
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Поддержка

Звонки со стационарных и мобильных телефонов в пределах Украины бесплатны.

Номер для звонков с мобильного в пределах Украины для абонетов Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарификация согласно тарифных планов абонента.

Сallback для звонков с мобильного.

Звонки в пределах Украины и международные звонки согласно стандартным тарифам.

Курсы применяются в дату фактического списания средств со счета и являются приближенными к курсу банка при блокировании необходимой суммы на момент совершения операции.
Сначала указана валюта карточного счета, далее - валюта расчетов с платежной системой
Оценка качества обслуживания

Обратная связь

Возникли вопросы, предложения, замечания?

Мы ценим сотрудничество с Вами. Для того чтобы поделиться своими предложениями, замечаниями, задать вопрос, пожалуйста, заполните форму обратной связи, приведенную ниже или позвоните в Контакт-центр АО "Укрсоцбанк" по номеру 0 800 5000 20 (звонки со стационарных телефонов в пределах Украины бесплатные).

Я хочу получать информацию о новых услугах Банка, акциях и розыгрышах.

Поля обязательны к заполнению