CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Поддержка Печать Добавить в избранное

Банки орієнтуються на покращення сервісу

28.03.2012

Експерти зазначають, що клієнти стали більш вимогливими при виборі фінансової установи. Зі зростанням інформатизації населення клієнти висувають все більше вимог до якості обслуговування у банках. Незважаючи на те, що велика частина українців і досі не довіряє фінансовим установам, показник довіри поступово зростає. Збільшується і конкуренція серед банків за клієнтів. "Хрещатик" з’ясував, на що звертають увагу громадяни, обираючи фінансову установу, і що роблять банки для утримання клієнтів.

Чого хочуть клієнти

На думку Тетяни Меркотун, начальника управління задоволення потреб клієнтів ПАТ “Укрсоцбанк”, клієнти хочуть відчувати турботливе ставлення до себе. “Для них турбота — це націленість банку на довготривале співробітництво, здатність вирішувати проблеми, швидкість у прийнятті важливих рішень, орієнтація на задоволення потреб навіть у складні часи. Також клієнти не залишають поза увагою імідж банку. Для них важливо, щоб він був надійним і мав високу репутацію,— зазначає експерт.— Специфіка банківських послуг полягає у тісному зв’язку продукту і процесу обслуговування. Не можна сказати, що продукт є важливішим за обслуговування чи навпаки. Ці два компоненти разом складають єдину оцінку банку. Також, безумовно, наявність черг не додає фінустанові привабливості в очах клієнта. Зараз вони очікують від банку індивідуального підходу, відкритості та прозорості у діяльності”.

Источник: Хрещатик № 43
Дата: 28.03.2012

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Интернет-банкинг
Физическим лицам
Юридическим лицам
Отделения и банкоматы
Контакты
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Поддержка

Звонки со стационарных и мобильных телефонов в пределах Украины бесплатны.

Номер для звонков с мобильного в пределах Украины для абонетов Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарификация согласно тарифных планов абонента.

Сallback для звонков с мобильного.

Звонки в пределах Украины и международные звонки согласно стандартным тарифам.

Курсы применяются в дату фактического списания средств со счета и являются приближенными к курсу банка при блокировании необходимой суммы на момент совершения операции.
Сначала указана валюта карточного счета, далее - валюта расчетов с платежной системой
Оценка качества обслуживания

Обратная связь

Возникли вопросы, предложения, замечания?

Мы ценим сотрудничество с Вами. Для того чтобы поделиться своими предложениями, замечаниями, задать вопрос, пожалуйста, заполните форму обратной связи, приведенную ниже или позвоните в Контакт-центр АО "Укрсоцбанк" по номеру 0 800 5000 20 (звонки со стационарных телефонов в пределах Украины бесплатные).

Я хочу получать информацию о новых услугах Банка, акциях и розыгрышах.

Поля обязательны к заполнению